NaTreku.cz

Podmínky výzev

Pro účast ve výzvách vypsaných vždy pouze na této stránce platí následující pravidla:

 1. Musíš se registrovat zde https://www.natreku.cz/user/login/
    
 2. Trasu jsi opravdu sám prošel.
   
 3. Fotky uvedené u trasy jsou tvým autorským vlastnictvím (vyfotil jsi je ty nebo máš souhlas toho, kdo je fotil).
   
 4. Nevkládej fotky lidí bez jejich souhlasu.
   
 5. U každé trasy vlož minimálně 6 fotek - více je lépe.
   
 6. Trasu důkladně popiš minimálně na úrovni popisu této trasy - https://www.natreku.cz/rodinny-vylet-schafberg-salzkammergutberge/ - nestačí nám u Popisu trasy 1 odstavec. Piš tak, aby podle tvého popisu mohl někdo jiný plánovat svůj trek.
   
 7. Každou nově vloženou trasu upravujeme (gramatiku, odstavce, zvýraznění textu) - neměníme význam textu.
   
 8. Vyhrazujeme si právo u nekvalitně nebo nedostatečně vložených tras žádat o doplnění informací = když nebudou dostatečně doplněny, trasu nezveřejníme a trasa tak nebude zařazena do měsíčního hlasování o ceny.
   
 9. Do facebookového hlasování, budou zařazeny všechny trasy, které byly vloženy pro dané období výzvy (spuštěny administrátorem jsou trasy vždy o několik dní později - nenechávej proto vložení trasy na poslední dny v měsíci) - hlasující budou moci vybírat z předem přirpaveného seznamu tras pro daný měsíc na speciální URL uvedené ve facebookovém příspěvku.
   
 10. Hlasování bude vždy probíhat 2 poslední týdny následujícího měsíce = tzn. pro trasy vložené v srpnu se bude hlasovat od 15. - 30. září.
   
 11. Hlasování proběhne na facebookové stránce NaTreku.cz a proběhne formou příspěvků označujících zvoleného uživatele, kterého navrhuješ na výhru - každý může hlasovat pouze jednou.
   
 12. V případě stejného počtu hlasů pro dvě vítězné trasy rozhodnou provozovatelé NaTreku.cz o vítězi (na základě kvality textu, fotek, čtivosti apod.).
   
 13. Výherce je pro každou výzvu vždy pouze jeden, stejně jako jedna odměna pro každou výzvu.
   
 14. Pro dubnovou výzvu je pro jednoho výherce připraven jeden pár bot Salomon Outpulse.
   
 15. Poslední den hlasování, vždy poslední den následujícího měsíce, zveřejníme v novém fcb postu vítěze věcné odměny = zveřejnění vítěze hlasování proběhne na Facebookové stránce NaTreku.cz, na Facebookové stránce Sportovna.cz a také na této stránce https://www.natreku.cz/vloz-trasu-a-ziskej-odmenu/, kde bude i historický přehled všech vítězů a jejich odměn.
   
 16. Vítěz každého měsíce se vyfotí se získanou odměnou (nebo vyfotí jen odměnu) na své další túře a fotku poskytne k marketingovému použití:
  - na webových stránkách www.natreku.cz
  - na webových stránkách www.sportovna.cz,
  - na Facebookové stránkce Natreku.cz,
  - na Facbookové stránce Sportovna.cz
   
 17. Soutěže se nemohou zúčastnit provozovatelé webu www.natreku.cz 
   
 18. Provozovatelé webu www.natreku.cz si vyhrazují právo měnit tyto podmínky výzev dle potřeb.